Centralhotellet Söderhamn

+ 43

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Soderhamn podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov Centralhotellet Söderhamn zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
16:00
Odubytovanie pred:
11:00
Raňajky
Raňajky k dispozícii
Spoločenské zvieratá
Domáce zvieratá sú povolené bez poplatku.
Deti
Deti sú v tomto hoteli vítané

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Klimatizácia
Reštaurácia
Nefajčiarsky
Práčovňa

Viac o hoteli Centralhotellet Söderhamn

Centralhotellet Söderhamn

Ubytovanie Centralhotellet Söderhamn sa nachádza v destinácii Söderhamn. Hostia tu majú k dispozícii záhradu, bar a reštauráciu.

Hodnotenia z
Hotels.comTripadvisorExpedia
Spomenuté cestovateľmi
Pár

Dátum hodnotenia: 26. 5. 2026

Dátum pobytu: 5/2026

Super!

Don’t be fooled by the outside (it’s under renovation ) – here it’s really the inside that counts!
When we stepped in, we were pleasantly surprised. Everything was newly renovated, fresh and really nicely decorated with lovely colors and a cool bar counter that gave the whole place character.
The room was very clean and comfortable. What made the stay extra good was the owner – personal, fun and easy to talk to, almost like visiting a friend.
We are super happy and will be happy to come back! Ewa and Per
Pár

Dátum hodnotenia: 12. 7. 2026

Dátum pobytu: 6/2026

A hull under renovation

What a joke!! The hotel is under renovation! We couldn't even find the entrance to the hotel!
The front desk is supposed to be staffed, but there were absolutely no people throughout the hotel, and we knew check-in was from 4pm.
I called the owner and explained the location that I absolutely do not want to stay there one night. He said he'll approve my cancellation for free.
Then I contacted hotels.com and explained the situation. They would contact the owner and have for three days been unable to get hold of him. I never got my money back.
Stay away from this place. Scam!
Anonymný cestovateľ

Dátum hodnotenia: 5. 6. 2026

Dátum pobytu: 5/2026

Truly great Italian restaurant .
Excellent ,will come again.
Anonymný cestovateľ

Dátum hodnotenia: 10. 8. 2026

Dátum pobytu: 7/2026

Låt dig inte skrämmas av utsidan då hotellet är k-märkt och under renovering. När du kliver in så undrar du om det är samma byggnad/hotell. Vi möttes av en mycket engagerad ägare. Han berättade att huset i stort sett var utdömt men efter 1,5 års renovering är det nu öppet och kan ta emot gäster. Vi kan konstatera att ett otroligt renoveringsarbete har skett i huset med mycket smakfull inredning. Rummen ligger på andra våningen som nås via en lång trappa. Det finns ingen hiss.
Anonymný cestovateľ

Dátum hodnotenia: 5. 8. 2026

Dátum pobytu: 7/2026

Trodde det var en rivningskåk först men vi hade kommit rätt. Fönstren gick inte att stänga riktigt så vi fick ligga och vänta på att raggar rundan skulle tystna innan vi kunde somna. Frukosten var inget att hurra för.

Miesto

16 Oxtorgsgatan, Soderhamn, 826 32, Švédsko|0,72 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

16:00

Odubytovanie pred:

11:00

Dobré vedieť

Deti

Deti sú v tomto hoteli vítané

Prístelky

Informácie o pridaní prísteliek vám poskytne priamo hotel.

Detská postieľka

Informácie o pridaní detskej postieľky vám poskytne priamo hotel.

Spoločenské zvieratá

Domáce zvieratá sú povolené bez poplatku.

Raňajky

Raňajky k dispozícii

Možnosti raňajok

Raňajky západného typu

Čas raňajok

06:00 až 09:00 od pondelok do nedeľa

Akceptované spôsoby platby
Tento hotel prijíma tieto spôsoby platby:
card logocard logocard logo

Cash

Centralhotellet Söderhamn: Najčastejšie otázky

Centralhotellet Söderhamn sa nachádza 0.7 km od centra mesta Soderhamn.
Hotel Centralhotellet Söderhamn sa nachádza v meste Soderhamn (Švédsko) a je vzdialený 0.7 km od centra mesta Soderhamn.
Registrácia v hoteli Centralhotellet Söderhamn sa začína o 16:00 a odubytovať sa budete musieť do 11:00.
Áno, v hoteli Centralhotellet Söderhamn je k dispozícii parkovanie.
Áno, v hoteli Centralhotellet Söderhamn je reštaurácia.