Oceanside Oasis

+ 24

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Oceanside podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov Oceanside Oasis zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
16:00
Odubytovanie pred:
10:00

Vybavenie

Parkovanie
Nefajčiarsky
Golfové ihrisko
Piknik s opekaním
Požičovňa bicyklov
Prístup na internet

Viac o hoteli Oceanside Oasis

Oceanside Oasis

Ubytovanie Oceanside Oasis sa nachádza v destinácii Oceanside 7 min. chôdze od miesta Pláž Oceanside Beach a 5,1 km od miesta Cape Meares Lighthouse v oblasti, kde sa môžete venovať cyklistike. Na mieste máte k dispozícii súkromné parkovisko.

Miesto

1700 Portland Ave , Oceanside, 97141, Spojené štáty|0,15 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

16:00

Odubytovanie pred:

10:00

Dobré vedieť

Prístelky

Informácie o pridaní prísteliek vám poskytne priamo hotel.

Oceanside Oasis: Najčastejšie otázky

Oceanside Oasis sa nachádza 0.2 km od centra mesta Oceanside.
Hotel Oceanside Oasis sa nachádza v meste Oceanside (Spojené štáty) a je vzdialený 0.2 km od centra mesta Oceanside.
Registrácia v hoteli Oceanside Oasis sa začína o 16:00 a odubytovať sa budete musieť do 10:00.
Áno, v hoteli Oceanside Oasis je k dispozícii parkovanie.
O reštauráciách v hoteli Oceanside Oasis nemáme žiadne informácie, pri rezervácii si všetko overte v hoteli.