The Moon View

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Bukurešť podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov The Moon View zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
15:00
Odubytovanie pred:
11:00

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Klimatizácia
Nefajčiarsky
Prístup na internet

Viac o hoteli The Moon View

The Moon View

Ubytovanie The moon view sa nachádza v Bukurešti 3,2 km od miesta Nákupné centrum Plaza Romania, 4,5 km od miesta AFI Cotroceni a 5,6 km od miesta Národné múzeum Cotroceni. Hostia tu majú k dispozícii terasu.

Miesto

6B Strada Oboga Bloc 2 , ap.86, Sektor 6, Bukurešť, 061087, Rumunsko|7,16 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

15:00

Odubytovanie pred:

11:00

Dobré vedieť

Prístelky

Informácie o pridaní prísteliek vám poskytne priamo hotel.

The Moon View: Najčastejšie otázky

The Moon View sa nachádza 7.2 km od centra mesta Bukurešť.
Hotel The Moon View sa nachádza v meste Bukurešť (Rumunsko) a je vzdialený 7.2 km od centra mesta Bukurešť.
Registrácia v hoteli The Moon View sa začína o 15:00 a odubytovať sa budete musieť do 11:00.
Áno, v hoteli The Moon View je k dispozícii parkovanie.
O reštauráciách v hoteli The Moon View nemáme žiadne informácie, pri rezervácii si všetko overte v hoteli.