Studio modern.

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Bukurešť podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov Studio modern. zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
15:00
Odubytovanie pred:
11:00
Deti
Deti sú v tomto hoteli vítané

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Klimatizácia
Výťah
Prístup na internet

Viac o hoteli Studio modern.

Studio modern.

Ubytovanie Studio modern. Sa nachádza v Bukurešti 6,2 km od miesta Park Carol a 7,3 km od miesta Patriarchal Cathedral. Hostia v ňom majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi a klimatizáciu.

Miesto

166 Strada Luica, Sektor 4, Bukurešť, 077120, Rumunsko|6,83 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

15:00

Odubytovanie pred:

11:00

Dobré vedieť

Deti

Deti sú v tomto hoteli vítané

Prístelky

Informácie o pridaní prísteliek vám poskytne priamo hotel.

Detská postieľka

Informácie o pridaní detskej postieľky vám poskytne priamo hotel.

Dôležité informácie o hoteli
Spravované súkromným ubytovateľom

Studio modern.: Najčastejšie otázky

Studio modern. sa nachádza 6.8 km od centra mesta Bukurešť.
Hotel Studio modern. sa nachádza v meste Bukurešť (Rumunsko) a je vzdialený 6.8 km od centra mesta Bukurešť.
Registrácia v hoteli Studio modern. sa začína o 15:00 a odubytovať sa budete musieť do 11:00.
Áno, v hoteli Studio modern. je k dispozícii parkovanie.
O reštauráciách v hoteli Studio modern. nemáme žiadne informácie, pri rezervácii si všetko overte v hoteli.