FeWo Lay

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Bötzingen podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov FeWo Lay zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
17:00
Odubytovanie pred:
10:00
Spoločenské zvieratá
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Nefajčiarsky
Lekárnička
Prístup na internet
Úschovňa batožín

Viac o hoteli FeWo Lay

FeWo Lay

Ubytovanie FeWo Lay sa nachádza približne 15 km od miesta Výstavisko a kongresové centrum Freiburg. Ponúka výhľad na záhradu a má balkón a kávovar.

Miesto

Kirchweg 13, Bötzingen, 79268, Nemecko|0,52 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

17:00

Odubytovanie pred:

10:00

Dobré vedieť

Spoločenské zvieratá

Domáce zvieratá nie sú povolené.

Prístelky

Informácie o pridaní prísteliek vám poskytne priamo hotel.

FeWo Lay: Najčastejšie otázky

FeWo Lay sa nachádza 0.5 km od centra mesta Bötzingen.
Hotel FeWo Lay sa nachádza v meste Bötzingen (Nemecko) a je vzdialený 0.5 km od centra mesta Bötzingen.
Registrácia v hoteli FeWo Lay sa začína o 17:00 a odubytovať sa budete musieť do 10:00.
Áno, v hoteli FeWo Lay je k dispozícii parkovanie.
O reštauráciách v hoteli FeWo Lay nemáme žiadne informácie, pri rezervácii si všetko overte v hoteli.