Kavoliuko 14

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Viršuliškiai podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov Kavoliuko 14 zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
15:00
Odubytovanie pred:
11:00

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Nefajčiarsky
Prístup na internet

Viac o hoteli Kavoliuko 14

Kavoliuko 14

Ubytovanie Kavoliuko 14 sa nachádza v destinácii Vilnius 4,8 km od miesta Litovské kongresové centrum a výstavisko LITEXPO, 5,5 km od miesta Múzeum okupácie a boja za slobodu a 5,9 km od miesta Litovská národné divadlo opery a baletu.

Miesto

14A P. Kavoliuko g., Karoliniškės eldership, Viršuliškiai, 04324, Litva|1,08 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

15:00

Odubytovanie pred:

11:00

Dobré vedieť

Prístelky

Informácie o pridaní prísteliek vám poskytne priamo hotel.

Kavoliuko 14: Najčastejšie otázky

Kavoliuko 14 sa nachádza 1.1 km od centra mesta Viršuliškiai.
Hotel Kavoliuko 14 sa nachádza v meste Viršuliškiai (Litva) a je vzdialený 1.1 km od centra mesta Viršuliškiai.
Registrácia v hoteli Kavoliuko 14 sa začína o 15:00 a odubytovať sa budete musieť do 11:00.
Áno, v hoteli Kavoliuko 14 je k dispozícii parkovanie.
O reštauráciách v hoteli Kavoliuko 14 nemáme žiadne informácie, pri rezervácii si všetko overte v hoteli.