MOUNT View Hotel

+ 23

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Ajmer podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov MOUNT View Hotel zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
12:00
Odubytovanie pred:
11:00

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Klimatizácia
Recepcia non-stop
Reštaurácia
Nefajčiarsky

Viac o hoteli MOUNT View Hotel

MOUNT View Hotel

Ubytovanie MOUNT VIEW HOTEL sa nachádza v destinácii Adžmér a hostia tu majú k dispozícii terasu a reštauráciu. Tento hotel s 3 hviezdičkami ponúka záhradu a izby s klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi, pričom v každej sa nachádza aj súkromná kúpeľňa.

Miesto

Ajmer - Nasirabad Road, Ajmer, 305001, India|6,19 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

12:00

Odubytovanie pred:

11:00

Dobré vedieť

Prístelky

Prístelky sú k dispozícii za dodatočný poplatok v závislosti od veľkosti izby.

MOUNT View Hotel: Najčastejšie otázky

MOUNT View Hotel sa nachádza 6.2 km od centra mesta Ajmer.
Hotel MOUNT View Hotel sa nachádza v meste Ajmer (India) a je vzdialený 6.2 km od centra mesta Ajmer.
Registrácia v hoteli MOUNT View Hotel sa začína o 12:00 a odubytovať sa budete musieť do 11:00.
Áno, v hoteli MOUNT View Hotel je k dispozícii parkovanie.
Áno, v hoteli MOUNT View Hotel je reštaurácia.