Doukas Aparthotel

+ 44

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Ofrínion podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov Doukas Aparthotel zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
15:00
Odubytovanie pred:
11:00
Spoločenské zvieratá
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Klimatizácia
Nefajčiarsky
Kuchyňa
Sprcha

Viac o hoteli Doukas Aparthotel

Doukas Aparthotel

Ubytovanie Doukas Aparthotel sa nachádza v destinácii Ofrínion 6 min. chôdze od miesta Pláž Ofrinio a ponúka klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi.

Hodnotenia z
Hotels.comExpedia
Spomenuté cestovateľmi
Anonymný cestovateľ

Dátum hodnotenia: 3. 8. 2025

Dátum pobytu: 8/2025

Very clean and really fully equipped apartment. Coffee pods excellent, big balcony, highly recommended!
Anonymný cestovateľ

Dátum hodnotenia: 2. 8. 2025

Dátum pobytu: 7/2025

The place was very clean. The staff were very attentive and nice. It is located on a quiet street but still close to the beach and restaurants. We loved it and will definitely be coming back!
Anonymný cestovateľ

Dátum hodnotenia: 21. 7. 2024

Dátum pobytu: 7/2024

Great walkable location. Clean and great host!

Miesto

Megaloi Alexandroi, Ofrínion, 64008, Grécko|4,24 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

15:00

Odubytovanie pred:

11:00

Dobré vedieť

Spoločenské zvieratá

Domáce zvieratá nie sú povolené.

Prístelky

Informácie o pridaní prísteliek vám poskytne priamo hotel.

Doukas Aparthotel: Najčastejšie otázky

Doukas Aparthotel sa nachádza 4.2 km od centra mesta Ofrínion.
Hotel Doukas Aparthotel sa nachádza v meste Ofrínion (Grécko) a je vzdialený 4.2 km od centra mesta Ofrínion.
Registrácia v hoteli Doukas Aparthotel sa začína o 15:00 a odubytovať sa budete musieť do 11:00.
Áno, v hoteli Doukas Aparthotel je k dispozícii parkovanie.
O reštauráciách v hoteli Doukas Aparthotel nemáme žiadne informácie, pri rezervácii si všetko overte v hoteli.