Baltic Zen

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Sillamäe podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov Baltic Zen zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
15:00
Odubytovanie pred:
11:00

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Nefajčiarsky
Lekárnička
Herňa
Vykurovanie

Viac o hoteli Baltic Zen

Baltic Zen

Ubytovanie Baltic Zen sa nachádza na pláži v destinácii Sillamäe len 3 min. chôdze od miesta Pláž Sillamäe a ponúka bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán sídli v budove z roku 1962 a nachádza sa 9 min.

Miesto

Ranna 37, Sillamäe, 40231, Estónsko|1,55 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

15:00

Odubytovanie pred:

11:00

Dobré vedieť

Prístelky

Informácie o pridaní prísteliek vám poskytne priamo hotel.

Baltic Zen: Najčastejšie otázky

Baltic Zen sa nachádza 1.5 km od centra mesta Sillamäe.
Hotel Baltic Zen sa nachádza v meste Sillamäe (Estónsko) a je vzdialený 1.5 km od centra mesta Sillamäe.
Registrácia v hoteli Baltic Zen sa začína o 15:00 a odubytovať sa budete musieť do 11:00.
Áno, v hoteli Baltic Zen je k dispozícii parkovanie.
O reštauráciách v hoteli Baltic Zen nemáme žiadne informácie, pri rezervácii si všetko overte v hoteli.