Lille bo

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Silkeborg podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov Lille bo zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
16:00
Odubytovanie pred:
10:00

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Nefajčiarsky
Dovolené domáce zvieratá
Lekárnička
Prístup na internet

Viac o hoteli Lille bo

Lille bo

Ubytovanie Lille bo je situované v destinácii Silkeborg len 44 km od miesta Aréna Jyske Bank Boxen a 38 km od miesta Elia Sculpture. Toto ubytovanie sa nachádza na pláži a hostia v ňom majú k dispozícii záhradu a bezplatné Wi-Fi.

Miesto

4 Ellevænget, Silkeborg, 8600, Dánsko|4,32 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

16:00

Odubytovanie pred:

10:00

Dobré vedieť

Prístelky

Informácie o pridaní prísteliek vám poskytne priamo hotel.

Detská postieľka

Informácie o pridaní detskej postieľky vám poskytne priamo hotel.

Dôležité informácie o hoteli
V tomto ubytovaní sa nemôžu konať rozlúčky so slobodou a iné podobné oslavy. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Lille bo o predpokladanom čase príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo kontaktovať ubytovacie zariadenie priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení vašej rezervácie. Spravované súkromným ubytovateľom

Lille bo: Najčastejšie otázky

Lille bo sa nachádza 4.3 km od centra mesta Silkeborg.
Hotel Lille bo sa nachádza v meste Silkeborg (Dánsko) a je vzdialený 4.3 km od centra mesta Silkeborg.
Registrácia v hoteli Lille bo sa začína o 16:00 a odubytovať sa budete musieť do 10:00.
Áno, v hoteli Lille bo je k dispozícii parkovanie.
O reštauráciách v hoteli Lille bo nemáme žiadne informácie, pri rezervácii si všetko overte v hoteli.