Harbour Inn Hundested

+ 23

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Hundested podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov Harbour Inn Hundested zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
15:00
Odubytovanie pred:
10:00
Deti
Deti sú v tomto hoteli vítané

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Bazén
Nefajčiarsky
Dovolené domáce zvieratá
Bezbariérové priestory

Viac o hoteli Harbour Inn Hundested

Harbour Inn Hundested

Ubytovanie Harbour Inn Hundested sa nachádza v destinácii Hundested 19 km od miesta Arresø. Hostia tu majú k dispozícii záhradu, bezplatné súkromné parkovisko, spoločenskú miestnosť a terasu.

Výnimočná poloha

5,0

2 Sydhavnsvej, Hundested, 3390, Dánsko|0,79 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

15:00

Odubytovanie pred:

10:00

Dobré vedieť

Deti

Deti sú v tomto hoteli vítané

Prístelky

Informácie o pridaní prísteliek vám poskytne priamo hotel.

Detská postieľka

Informácie o pridaní detskej postieľky vám poskytne priamo hotel.

Dôležité informácie o hoteli
V tomto ubytovaní sa nemôžu konať rozlúčky so slobodou a iné podobné oslavy.

Harbour Inn Hundested: Najčastejšie otázky

Harbour Inn Hundested sa nachádza 0.8 km od centra mesta Hundested.
Hotel Harbour Inn Hundested sa nachádza v meste Hundested (Dánsko) a je vzdialený 0.8 km od centra mesta Hundested.
Registrácia v hoteli Harbour Inn Hundested sa začína o 15:00 a odubytovať sa budete musieť do 10:00.
Áno, v hoteli Harbour Inn Hundested je k dispozícii parkovanie.
O reštauráciách v hoteli Harbour Inn Hundested nemáme žiadne informácie, pri rezervácii si všetko overte v hoteli.