Vila MI

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Orebić podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov Vila MI zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
16:00
Odubytovanie pred:
10:00

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Klimatizácia
Bazén
Fitness centrum
Nefajčiarsky

Viac o hoteli Vila MI

Vila MI

Ubytovanie Vila MI sa nachádza v destinácii Orebić a má terasu s výhľadom na mesto a výhľadom na more, ako aj celoročne otvorený vonkajší bazén, saunu a vírivku.

Miesto

Ulica Bana Josipa Jelačića 1b, Orebić, 20250, Chorvátsko|1,37 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

16:00

Odubytovanie pred:

10:00

Dobré vedieť

Prístelky

Informácie o pridaní prísteliek vám poskytne priamo hotel.

Detská postieľka

Informácie o pridaní detskej postieľky vám poskytne priamo hotel.

Dôležité informácie o hoteli
V tomto ubytovaní sa nemôžu konať rozlúčky so slobodou a iné podobné oslavy. Please note that a maximum of one pets is allowed per room. Please note that pets will incur an additional charge of EUR 10.00 per day, per pet. Spravované súkromným ubytovateľom

Vila MI: Najčastejšie otázky

Vila MI sa nachádza 1.4 km od centra mesta Orebić.
Hotel Vila MI sa nachádza v meste Orebić (Chorvátsko) a je vzdialený 1.4 km od centra mesta Orebić.
Registrácia v hoteli Vila MI sa začína o 16:00 a odubytovať sa budete musieť do 10:00.
Áno, v hoteli Vila MI je k dispozícii parkovanie.
O reštauráciách v hoteli Vila MI nemáme žiadne informácie, pri rezervácii si všetko overte v hoteli.