Hotel Osejava

+ 85

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Makarská podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov Hotel Osejava zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
14:00
Odubytovanie pred:
11:00
Spoločenské zvieratá
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Klimatizácia
Kyvadlová doprava na letisko
Bazén
Kúpele

Viac o hoteli Hotel Osejava

Hotel Osejava

Nový hotel Osejava sa nachádza v centre mesta Makarska na promenáde a je obklopený 3 nádhernými plážami. Naskytá sa z neho nádherný výhľad na more.

Vynikajúca poloha

4,7

Setaliste Dra Fra Jure Radica Bb, Makarská, 21300, Chorvátsko|0,53 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

14:00

Odubytovanie pred:

11:00

Dobré vedieť

Spoločenské zvieratá

Domáce zvieratá nie sú povolené.

Prístelky

Prístelky sú k dispozícii za dodatočný poplatok v závislosti od veľkosti izby.

Hotel Osejava: Najčastejšie otázky

Hotel Osejava sa nachádza 0.5 km od centra mesta Makarská.
Hotel Hotel Osejava sa nachádza v meste Makarská (Chorvátsko) a je vzdialený 0.5 km od centra mesta Makarská.
Registrácia v hoteli Hotel Osejava sa začína o 14:00 a odubytovať sa budete musieť do 11:00.
Áno, v hoteli Hotel Osejava je k dispozícii parkovanie.
Áno, v hoteli Hotel Osejava je reštaurácia.