Pousada Sol e Mar

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Saubara podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov Pousada Sol e Mar zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
12:00
Odubytovanie pred:
12:00

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Klimatizácia
Recepcia non-stop
Reštaurácia
Nefajčiarsky

Viac o hoteli Pousada Sol e Mar

Pousada Sol e Mar

Ubytovanie Pousada Sol e Mar sa nachádza v destinácii Saubara 9 min. chôdze od miesta Pláž Praia de Cabuçu a hostia tu majú k dispozícii bar a bezplatné súkromné parkovisko.

Miesto

R. Alficus, 104, Saubara, 44200-000, Brazília|3,66 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

12:00

Odubytovanie pred:

12:00

Dobré vedieť

Prístelky

Informácie o pridaní prísteliek vám poskytne priamo hotel.

Detská postieľka

Informácie o pridaní detskej postieľky vám poskytne priamo hotel.

Dôležité informácie o hoteli
V tomto ubytovaní sa nemôžu konať rozlúčky so slobodou a iné podobné oslavy.

Pousada Sol e Mar: Najčastejšie otázky

Pousada Sol e Mar sa nachádza 3.7 km od centra mesta Saubara.
Hotel Pousada Sol e Mar sa nachádza v meste Saubara (Brazília) a je vzdialený 3.7 km od centra mesta Saubara.
Registrácia v hoteli Pousada Sol e Mar sa začína o 12:00 a odubytovať sa budete musieť do 12:00.
Áno, v hoteli Pousada Sol e Mar je k dispozícii parkovanie.
Áno, v hoteli Pousada Sol e Mar je reštaurácia.