Big Tree Valley Hotel

+ 15

Nájdite si na svoj termín najlepší hotel v meste Maun podľa ceny alebo preferencie

Porovnávajte ponuky hotelov Big Tree Valley Hotel zo stoviek webových lokalít na jednom mieste

Hľadajte ponuku s bezplatným zrušením alebo vynikajúcim hodnotením

Porovnajte izby a ceny

Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porovnávame stovky stránok, aby sme pre vás našli čo najlepšiu cenu

Rýchle fakty

Registrácia od:
14:00
Odubytovanie pred:
10:00

Vybavenie

Wi-Fi
Parkovanie
Klimatizácia
Recepcia non-stop
Reštaurácia
Nefajčiarsky

Viac o hoteli Big Tree Valley Hotel

Big Tree Valley Hotel

Ubytovanie Big Tree Valley Hotel sa nachádza v destinácii Maun a hostia tu majú k dispozícii bar a reštauráciu. Tento hotel s 3 hviezdičkami ponúka záhradu a izby s klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi, pričom v každej sa nachádza aj súkromná kúpeľňa.

Miesto

3157 Audi Dr plot 649, Maun, Botswana|2,78 km od centra mesta

Príchod a odchod

Registrácia od:

14:00

Odubytovanie pred:

10:00

Dobré vedieť

Prístelky

Informácie o pridaní prísteliek vám poskytne priamo hotel.

Big Tree Valley Hotel: Najčastejšie otázky

Big Tree Valley Hotel sa nachádza 2.8 km od centra mesta Maun.
Hotel Big Tree Valley Hotel sa nachádza v meste Maun (Botswana) a je vzdialený 2.8 km od centra mesta Maun.
Registrácia v hoteli Big Tree Valley Hotel sa začína o 14:00 a odubytovať sa budete musieť do 10:00.
Áno, v hoteli Big Tree Valley Hotel je k dispozícii parkovanie.
Áno, v hoteli Big Tree Valley Hotel je reštaurácia.